Okna drewniane Warszawa

Idealnym połączeniem klasycznej elegancji, naturalnego piękna oraz nowoczesnej technologii są okna drewniane jakie oferujemy. Nasze propozycje świetnie komponują się z dowolnymi budynkami oraz są rewelacyjnym sposobem na unowocześnienie obiektów zabytkowych przy zachowaniu ich charakteru. Nasze okna drewniane to najwyższa estetyka połączona z trwałością i komfortem użytkowania.Okna wykonane z drewna używane są od setek lat co sprawia, że o zastosowaniu drewna do budowy okna wiemy już niemal wszystko. Dzięki temu kupując okno drewniane stawiasz na sprawdzony produkt, który wykonany jest z naturalnego materiału. Okna dostępne są w dużej liczbie kolorów oraz w dwóch gatunkach drewna (meranti, sosna). Pomimo upływu lat okna wykonane z drewna ciągle cieszą się niezwykłą popularnością, a ich wartość ciągle rośnie. Technologia okien drewnianych zawdzięcza swój rozwój nie tylko naturze ale również człowiekowi, który udoskonala je pod kątem trwałości i wygody używania.

PASSIV 88

Profil Standard

Profile drewniane PASSIV88 charakteryzują się klasycznym wyglądem o prostych liniach krawędzi. Profile te dostępne są w dwóch rodzajach drewna mernti oraz sosna. Ponadto istnieje możliwość wybrania koloru profili (np. orzech, wiśnia, dąb, stara sosna).

Profil Softline

Profil Softline

Soft-line zawiera w sobie elegancję i nowoczesny krój. Profile drewniane soft-line zbudowane są z charakterystycznych zaokrąglonych listw przy szybie. Specjalne wzmocnienia o dużym przekroju powodują, że okna drewniane stają się wyjątkowo solidne i trwałe.

Profil Retro

Profil Retro

Profile drewniane Retro jak sama nazwa wskazuje są imitacją okien, które były produkowane wiele lat temu. Z tych względów doskonale nadają się do zabytkowych budynków oraz tych, których wygląd bazuje na stylu Retro.

Okna skrzynkowe

Okna skrzynkowe

Okna skrzynkowe posiadają ramę okienną, która złożona jest z ościeżnicy i krosna. Do ramy okiennej mocowane są podwójne skrzydła, które otwierane są do wewnątrz. Skrzydła zewnętrzne mają delikatnie mniejszy wymiar niż skrzydła wewnętrzne.