Okna aluminiowe Warszawa

Oferujemy państwu okna aluminiowe, które opierają się na systemach renomowanej firmy. Systemy okienne z aluminium występują w wielu konfiguracjach z przekładką termiczną i bez izolacji. W różnych wielkościach i dowolnych kolorach z palety RAL. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą okien aluminiowych w przykładowych systemach.

System NT50

System NT50

System profili aluminiowych NT50 jest systemem okienno-drzwiowy bez izolacji termicznej (jest to tak zwane zimne aluminium). Najczęściej system ten wykorzystywany jest do budowania aluminiowej zabudowy w środku budynku (np. boksy, ściany działowe, wiatrołapy). Okna tego rodzaju doskonale nadają się więc do aranżacji powierzchni przemysłowych oraz biurowych. Profile okienno-drzwiowe rodzaju NT50 sprawdzają się również jako konstrukcja drzwi wahadłowych, przesuwanych.
Systemy NT50 mogą być wmontowane w ściany o dowolnej konstrukcji z dowolnego materiału zgodnie z projektami architektonicznymi. Konstrukcja okien z aluminium może być wypełniona panelami aluminiowymi, zespolonymi szybami, wypełnieniami tupu Sandwich, płytami gipsowo-kartonowymi lub meblowymi. Dodatkowym warunkiem wypełnienia jest ich grubość, która musi mieścić się w przedziale od 1 do 40mm.

System NT52

System NT52

Systemy okienno-drzwiowe PT52 są systemami z profili aluminiowych z izolacją termiczną (tak zwane ciepłe aluminium). Są to okna, drzwi do konstrukcji witryn szklanych z zespołem szybowym lub szybami pojedynczymi. W systemie PT52 zamocowano przekładkę termiczną o szerokości 16 mm oraz kształtkę o grubości 52-60mm. Dzięki temu okna, drzwi posiadają bardzo dobrą izolację termiczną, która doskonale utrzymuje ciepło i chroni przed czynnikami atmosferycznymi z zewnątrz. Systemy te nadają się również do zastosowania przy budowie okien fasadowych (fasad).

Dawid Polowiec
606-497-073
polowiec.d@gmail.com
ul. Bartycka 26
pawilon 43b
Warszawa